Головна  →  Новини  →  14 березня 2019

ЕКСПОЗИЦІЯ "УКРАЇНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА"

ЕКСПОЗИЦІЯ "УКРАЇНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА"
 
Дата: 11-15 березня 2019 року
Місце: Київ, середня загальноосвітня школа №292 ім.Гетьмана України Івана Мазепи
Кількість учасників: 285 чол.
 
З 11 по 15 березня 2019 року відбулась експозиція "Українська Народна Республіка". Організатором експозиції виступив Департамент молоді та спорту Київської міської державної адміністрації (КМДА) за сприяння Громадської спілки "Центр національно-патріотичного виховання" на середньої загальноосвітньої школи №292 імені Гетьмана України Івана Мазепи.
 
Ця експозиція продовжує цикл експозицій, що присвячені історичним подіям Києва та України, що проводяться для молоді Києва. Відвідувачі мали можливість ознайомитись з історією розвитку та видатними подіями того періоду (створення УНР, бій під Крутами, Кримський похід полковника Болбочана), приміряти на себе однострої чорних гайдамаків та козаків армії УНР, потримати в руках тогочасну зброю - гвинтівки та шаблі.
 
Події сторічної давнини, історія Української Народної Республіки та сучасні події тісно пов'язані із сьогоденням. Так само триває боротьба на Донбасі, а Крим очікує звільнення від анексії. А єднання країни для досягнення успіху та перемоги має бути визначальним.
 
Ці знання та висновки мають бути донесені молоді, оскільки саме вони підходять до того етапу в своєму житті, коли їх вчинки та дії впливатимуть на долю не лише їх самих та близьких, але й країни!
Перейти до спискуВерсiя для друку

      

  

Телефон для звернення громадян

 (044) 279-12-40 

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00