Головна  →  Новини  →  14 березня 2019

ЕКСПОЗИЦІЯ "КОЗАЦТВО"

ЕКСПОЗИЦІЯ "КОЗАЦТВО"
 
 
З 18 по 22 березня 2019 року відбулась експозиція "Козацтво". Організатором експозиції виступив Департамент молоді та спорту Київської міської державної адміністрації (КМДА) за сприяння Громадської спілки "Центр національно-патріотичного виховання" та середньої загальноосвітньої школи №292 імені Гетьмана України Івана Мазепи.
 
Експозиція тривала саме в дні, коли ми відзначаємо 380-ту річницю з дня народження видатного українського державного діяча та гетьмана Івана Степановича Мазепи. Тож не дивно, що місцем проведення експозиції стала київська школа №292, що носить його ім'я. На вшанування пам'яті гетьмана відбулись не лише експозиція, але й різноманітні цікаві та нестандартні активності за участі викладачів та учнів школи.
 
Експозиція "Козацтво" традиційно долучає відвідувачів до історичних подій Києва та України. Аудиторією є в першу чергу молодь - середнього та старшого шкільного віку. Великий інтерес викликали як зразки козацьких одностроїв та озброєнь, так і історія розвитку козацтва, козацьких бойових мистецтв, та історичних подій, активним учасником яких було українське козацтво та гетьман Іван Мазепа.
 
Історія України та козацтва не є мертвою матерією. Вона жива, і знаходить своє відлуння в сучасних подіях. Для того, аби знати власні джерела, слід цікавитись не лише сучасним світом, але й подіями сивої давнини.
Перейти до спискуВерсiя для друку

      

  

Телефон для звернення громадян

 (044) 279-12-40 

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00