Головна  →  Новини  →  31 травня 2019

Відкриття освітніх студій Гретера і Криванека

Відкриття освітніх студій Гретера і Криванека

29 травня 2019 року відбулась дуже радісна подія - відкриття освітніх студій Гретера і Криванека

4 липня 2017 року команда #kpilibrary зробила сміливий крок –подали заявку на участь у Громадський бюджет Київ, яка стала однією з 809! І саме тоді почалася незабутня історія #осгк. Команда #kpilibrary захищали цю ідею
в КМДА, брали участь в публічних обговореннях, не спали під час двотижневого голосування, аби перетворити Бібліотеку КПІ в ідеальне місце для комфортного навчання, роботи, спілкування, творення проектів. І 30
жовтня стало відомо – вони перемогли! За цей проект проголосували 3254 людини. Та тих, хто вболівав та вболіває за освітні студії, набагато більше!
Департамент молоді та спорту спільно з командою Кpilibrary працювали цілий рік, аби реалізувати проект якнайкраще, закупити сучасне та якісне обладнання, яким усі охочі зможуть користуватися в Бібліотеці КПІ. І разом нам це вдалося.

29 травня відбулося офіційне Відкриття Освітніх студій Гретера і Криванека! Освітні студії КПІ – це якісний контент у комфортному середовищі. Тепер в Бібліотеці КПІ є нові комп’ютери, планшети, проектори, екрани, фото- та відеообладнання, освітлювальна техніка, омріяний телескоп, зручні стільці та крісла-мішки. Наші відкриті освітні заходи стануть ще крутішими!


Приходьте до нас на лекції, тренінги, майстер-класи, форуми…, або ж працювати над проектами та навчатися за сучасним обладнанням, а ще відпочивати.

Перейти до спискуВерсiя для друку

      

  

Телефон для звернення громадян

 (044) 279-12-40 

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00