КМДА Київська міська державна адміністрація


11 червня 2019

"Лінія фронту. Рік 2018" − фотовиставки військового кореспондента "Радіо Свобода"

"Лінія фронту. Рік 2018" − фотовиставки військового кореспондента "Радіо Свобода"

 

"Лінія фронту. Рік 2018"  фотовиставки військового кореспондента "Радіо Свобода" Andriy Dubchak у Київській школі фотографії (м. Київ, вул. Ділова, 5-А, 2-й поверх. Від метро Олімпійська до фотошколи 300 метрів пішки). 
 
Виставка триватиме з 06 по 30 червня 2019 року.
 
Приходьте! Поговоримо про війну та про специфіку військової фотографії. Про те, як стати фронтовим кореспондентом, як отримати доступ до передових, про корисні кейси та про підводні камені цієї спеціалізації у фотографії.
 
Виставка проходить в рамках мистецького проекту "Життя на "нулі" (організатор Інна Єрмакова). 
 
Відкриття фотовиставки 06 червня о 19:00 в Київській школі фотографії. 
 
У фотопроекті представлені фотознімки з історіями на "нулі" (передові позиції) 36-ї окремої бригади морської піхоти у с. Широкине та с. Водяне, що на узбережжі Азову; "нулі" 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ("Едельвейси") під м. Попасна (Луганщина); один день бою 24 ОМБр імені короля Данила у селищі Південне, що під Горлівкою та інші фотоісторії передової за цей "крайній" 2018-й рік. Загалом на виставці представлено 60 робіт автора розміру 30 × 45 см.
 
Основна ідея проекту: показати через людей та їх емоції війну такою, якою вона є насправді. У центрі уваги звичайні солдати, їх життя, побут та бої.
 
Про автора: Андрій Дубчак  кореспондент і фотокореспондент "Радіо Свобода" з 2003 року. Народився та виріс у місті Калинівка Вінницької області. Закінчив механічний факультет ВДСГІ, ФІОТ КПІ, "Журналістика цифрового майбутнього" Могилянської школи журналістики. Перший стрімер Євромайдану, фільмував та стрімив багато подій Революції Гідності, у тому числі трагічні дні 18, 19 і 20 лютого 2014 року. Лауреат Європейського конкурсу Lovie Awards у номінації Інтернет-відео за відео з "ялинки",  https://www.radiosvoboda.org/a/26686608.html.
Висвітлював події під час анексії Криму. Фіналіст конкурсу European Digital Award 2019 у номінації "engagement". Зараз основна частина творчої роботи направлена на висвітлення війни з Росією на Сході України.ммПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.