Головна  →  Новини  →  2 липня 2019

З 04 по 05 липня 2019 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

З 04 по 05 липня 2019 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників»

До уваги представників громадських об’єднань військово-патріотичного спрямування та представників ветеранських організацій учасників АТО.

З 04 по 05 липня 2019 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».
Метою акції є: презентація проектів пов’язана з ветеранами АТО, навчання молоді наданню першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях, проведення заходів, присвячених 5-річчю звільнення міст Східної України від російської окупації.

До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного спрямування та представники ветеранських організацій учасників АТО.

Проведення заходу відбуватиметься в ІІ етапи.

І етап. 04 липня – наметове містечко м. Краматорськ (гора Карачун): відкриття заходу та робота в секторах.
ІІ етап. 05 липня – відкриття музею «Український нескорений Донбас» (м. Дружківка).
Захід організований Донецькою обласною державною адміністрацією спільно з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу».
Протягом двох днів заходу (04 – 05 липня) учасники забезпечуються харчуванням.
Забезпечуються проживанням з 04 – 05 липня (1 доба).
Поселення з 10.00 04 липня у наметовому містечку за адресою: м. Краматорськ (гора Карачун). Загальна кількість місць для поселення у наметовому містечку– 200 учасників (можливо взяти участь з власним наметом).

За додатковою інформацією звертатись до головного спеціаліста відділу молодіжної політики та масових заходів національно-патріотичного виховання управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації – Назарова Олексія, тел. 066 790 47 73.

Перейти до спискуВерсiя для друку

      

  

Телефон для звернення громадян

 (044) 279-12-40 

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00