КМДА Київська міська державна адміністрація


9 липня 2019

7 липня Департаментом молоді та спорту КМДА при сприянні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації було організовано молодіжний фестиваль "ЗВИТЯГА КИЇВГРАДА"

7 липня Департаментом молоді та спорту КМДА при сприянні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації було організовано молодіжний фестиваль "ЗВИТЯГА КИЇВГРАДА"

7 липня Департаментом молоді та спорту КМДА при сприянні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації було організовано молодіжний фестиваль "ЗВИТЯГА КИЇВГРАДА". У рамках фестивалю відбувся щорічний командний турнір з історичного середньовічного бою.


Склад команд учасниць:
1. Київський фехтувальний клуб
2. TAURUS MBC
3. КиївГрад
4. Беренгери
5. Гюргів
6. Золота шпора
7. Айна Бера (Поділ)
8. Айна Бера (Лісова)

Місцем проведення фестивалю став Парк Партизанскьої Слави!
Серед команд учасниць були як багаторазові чемпіони світу, так і молоді та перспективні команди! Гостей фестивалю чекали: видовищні змагання з середньовічних боїв, ярмарок майстрів, фотозона, майстер-класи з старовинних ремесел, слов'янської каліграфії, стрільби з луку та історичного фехтування, вечірній концерт та фаер-шоу і багато іншого.
Програма фестивалю:
11:00 - офіційне відкриття фестивалю
11:20 - 18:00 командний турнір з ІСБ "Звитяга КиївГрада"
11:20 - 19:00 ярмарок середньовічних майстрів, історична фотозона, майстер-класи з старовинних ремесел, слов'янської каліграфії, стрільби з луку і метання сокир та інше.
19:00 - 21:00 концерт гурту "Сни доріг" та "Gale's Road"
21:00 - 21:20 фаер шоу
21:20 - завершення фестивалю


Переможцями турніру стали:

1 місце у номінації "Меч/меч": Кузькоков Антон, клуб "Айна Бера" (Поділ)
2 місце у номінації "Меч/меч": Павлюченко Євгеній, "Київський фехтувальний клуб"
3 місце у номінації "Меч/меч": Нечипоренко Богдан, "Київський фехтувальний клуб"
1 місце у номінації "Щит/меч": Шалімов Микола, виступав за команду "Київський фехтувальний клуб"
2 місце у номінації "Щит/меч": Білецький Олександр, КІР "КиївГрад"
3 місце у номінації "Щит/меч": Шкот Павло, клуб "Айна Бера" (Поділ)
1 місце у номінації "3 на 3": клуб "Айна Бера" (Лісова)
2 місце у номінації "3 на 3": клуб "Таурус"
3 місце у номінації "3 на 3": клуб "Айна Бера" (Поділ



При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.