Головна  →  Новини  →  24 серпня 2019

Вітрильна регата "Днь Незалежності"

Вітрильна регата "Днь Незалежності"

Чудова погода, прекрасний настрій та велика кількість яскравих заходів — саме так Київ святкує сьогодні День Незалежності України!
Головною окрасою міста у цей день стала вітрильна регата "День Незаленості", що проходила на Поштовій Площі біля 6-го причалу. Перегони пройшли дуже насичено, усі команди показували свою майстерність та працювали злагоджено, що є дуже важливим особливо під час поворотів. На воді було 40 вітрильних яхт, які були розділені на 7 груп у різних категоріях. Відкривали регату Станіслав Голимбиевский разом із директором департаменту молоді та спорту Вадимом Гутцайтом. Він зазначив, що міська влада усіма силами допомагає розвитку вітрильництва.
Віце-президент Вітрильної Федерації України Сергій Поліщук сказав, що вітрильний спорт йде в ногу із часом та побажав всім учасникам вдалих стартів та переможних фінішів!
Ми радіємо, що із року в рік саме в День Незалежності кияни та гості столиці мають можливість спостерігати неймовірну красу вітрильників. Сподіваємося, що ця традиція буде продовжувати своє існування як певний символ нашого міста!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку