КМДА Київська міська державна адміністрація


24 серпня 2019

Вітрильна регата "Днь Незалежності"

Вітрильна регата "Днь Незалежності"

Чудова погода, прекрасний настрій та велика кількість яскравих заходів — саме так Київ святкує сьогодні День Незалежності України!
Головною окрасою міста у цей день стала вітрильна регата "День Незаленості", що проходила на Поштовій Площі біля 6-го причалу. Перегони пройшли дуже насичено, усі команди показували свою майстерність та працювали злагоджено, що є дуже важливим особливо під час поворотів. На воді було 40 вітрильних яхт, які були розділені на 7 груп у різних категоріях. Відкривали регату Станіслав Голимбиевский разом із директором департаменту молоді та спорту Вадимом Гутцайтом. Він зазначив, що міська влада усіма силами допомагає розвитку вітрильництва.
Віце-президент Вітрильної Федерації України Сергій Поліщук сказав, що вітрильний спорт йде в ногу із часом та побажав всім учасникам вдалих стартів та переможних фінішів!
Ми радіємо, що із року в рік саме в День Незалежності кияни та гості столиці мають можливість спостерігати неймовірну красу вітрильників. Сподіваємося, що ця традиція буде продовжувати своє існування як певний символ нашого міста!

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.