Головна  →  Новини  →  3 вересня 2019

Чемпіонат м. Києва зі спортивного орієнтування (бігом) присвячений «Дню фізичної культури і спорту»

Чемпіонат м. Києва зі спортивного орієнтування (бігом)  присвячений «Дню фізичної культури і спорту»
07-08 вересня 2019 року у місті Києві відбудеться чемпіонат міста Києва зі спортивного орієнтування (бігом) присвячений «Дню фізичної культури і спорту».

Спортивне орієнтування – це вид спорту, в якому учасники за допомогою спортивної карти і компаса повинні пройти невідому їм трасу (дистанцію) через контрольні пункти (КП), розташовані на місцевості. Результати визначаються за часом проходження дистанції.

Змагання будуть проходити два дні: в перший день (субота 07 вересня 2019 року) в парку «Наталка» біля Оболонської набережної, в другий день (неділя 08 вересня 2019 року) в Голосіївському лісі.

У змаганнях планують взяти участь біля 150 спортсменів різних вікових категорій, починаючи з 10 років та закінчуючи почесними ветеранами спортивного орієнтування віком 65 років і старші.

Гостями змагань будуть спортсмени з Вінницької області, Київської області, Одеської області, Харківської області та інших.

Також будуть присутні спортсмени, які включені до складу національної збірної команди України зі спортивного орієнтування, учасники чемпіонату світу 2019 року.

Змагання відбудуться під керівництвом Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відокремленого підрозділу Федерації спортивного орієнтування України в місті Києві.

 

Брати участь у змаганнях можуть усі спортсмени, які мають підготовку не нижче III розряду.

 Реєстрація триває до 6 вересня за посиланням тут 

Перейти до спискуВерсiя для друку

    Телефон для звернення громадян

   (044) 279-12-40

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00