Головна  →  Новини  →  4 вересня 2019

Всеукраїнський семінар "Школа наметового таборування"

Всеукраїнський семінар "Школа наметового таборування"
 
Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації у період з 18 по 21 вересня 2019 року в м. Суми заплановано проведення Всеукраїнського семінару «Школа наметового таборування».
 
У 2017 та 2018 роках подібні заходи сприяли обміну та напрацюванню досвіду проведення наметових таборів різного формату, спрямованості, змісту. За підсумками Всеукраїнських семінарів було розроблено 2 збірки інформаційно-методичних матеріалів, що представляють собою покрокову інструкцію як документального, так і технічного оформлення діяльності наметових таборів, а також узагальнюють багаторічний та різноманітний досвід інститутів громадянського суспільства та державних установ щодо реалізації проектів та заходів у форматі наметових таборів.
У поточному році Всеукраїнський семінар «Школа наметового таборування» буде спрямований на популяризацію та розповсюдження досвіду використання наметових таборів різного формату для ефективного розвитку молодіжної політики в умовах децентралізації.
 
Для ОТГ наметовий табір може слугувати можливістю для розвитку молодіжної, спортивної політики, національно-патріотичного виховання, впровадження неформальної освіти, популяризації зеленого туризму, проведення якісного і водночас недорого оздоровлення дітей тощо.
 
Запрошуємо в першу чергу представників ОТГ України, а також тих, хто цікавиться розвитком наметового таборування, відвідати ІІІ Всеукраїнський семінар "Школа наметового таборування".
Звертаємо увагу, що за рахунок організаторів покриваються витрати пов’язані з харчуванням та проживанням учасників в м. Суми, а також компенсацією проїзду до та з м. Суми за наявності оригіналів проїзних документів.
 
Реєстрація за посиланням тут
 
Або надсилайте лист на електронну адресу: sumy_molod_oda@ukr.net (з позначкою для участі у "Всеукраїнському семінарі") зазначивши:
1. Контактні дані (П.І.Б., вік, контактний телефон)
2. Місце роботи/навчання
3. Організацію, яку представляє учасник
4. Інформація щодо участі в аналогічних семінарах
5. Інформація щодо досвіду наметового таборування
6. Інформація щодо мотивації участі у семінарі (до 5 речень)
7. Посилання на сторінку у мережі Facebook (якщо така є)
 
Реєстрація на семінар триватиме до 06.09.2019, відбір учасників та повідомлення про його результати буде здійснено організаторами до 09.09.2019.
За додатковою інформацією звертатися до управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, контактна особа – Резніченко Ольга, (0542) 61-09-16, +380-66-410-780-01.
Перейти до спискуВерсiя для друку

      

  

Телефон для звернення громадян

 (044) 279-12-40 

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00