КМДА Київська міська державна адміністрація


10 вересня 2019

Урочистий захід з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту

Урочистий захід з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту

11 вересня о 15:00 у колонній залі КМДА відбудеться урочистий захід, де будуть присутні 250 видатних спортсменів та почесних гостей.

Більш ніж 100 учасників II Європейських ігор, чемпіонів Європи та світу, тренерів та представників фізкультурно-спортивної сфери та громадськості будуть нагородженні почесними грамотами та подяками від Київського міського голови та Національного олімпійського комітету України за свої спортивні досягнення та вклад у розвиток фізичної культури і спорту міста Києва.

Ми пишаємося тим, що маємо змогу спостерігати за успіхами Олега Верняєва, Ольги Харлан, Дар’ї Білодід, Влади Нікольченко, Софії Лискун та іншими київськими спортсменами, що вписали своє ім’я в історію спортивних досягнень світу.

З нетерпінням чекаємо завтрашніх урочистостей, аби потиснути руку нашим чемпіонам!

Нагадаємо, що в Україні День фізичної культури і спорту відзначається щорічно у другу суботу вересня «…на підтримку ініціативи фізкультульрних і спортивних організацій та об’єднань громадян…» згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року № 340/94.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.