Головна  →  Новини  →  21 листопада 2019

Старт конкурсу на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020"

Старт конкурсу на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020"

17 жовтня 2019 року на засіданні оргкомітету Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина" під керівництвом президента Премії Віктора Новікова було прийнято рішення про старт конкурсу на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020". 

Номінації Премії: "Найрозумніша дитина", "Найтворча дитина", "Найспортивніша дитина", "Найдивовижніша дитина", "Найгероїчніша дитина".

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:
1) анкету учасника з фото, анкету можна завантажити за цим посиланням
2) копії документів, які підтверджують досягнення учасника (грамоти, дипломи, фото, статті з преси, відео/аудіо записи, сертифікати, тощо);
3) копію свідоцтва про народження.

Подробиці на сайті та в соціальних мережах. Взяти участь у конкурсі на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020" можуть діти від 4 до 13 років включно! Чекаємо на ваші документи!!!

Прийом документів від дітей учасників триватиме до 25 березня 2020 року.

Звертаємо Вашу увагу, що в анкеті учасника потрібно обов'язково зазначити номінацію в якій хоче взяти участь Ваша дитина. Участь дитини відразу в декількох номінаціях, не допускається.

Важливо: заповнюючи анкету учасника не потрібно вписувати в анкету всі досягнення Вашоїдитини! Необхідно вказати три/чотири найголовніших! А ось до анкети, у вигляді додатків, можете додати всі досягнення Вашої дитини які Ви вважаєте за потрібне вказати, для більш загальної і повної інформації про дитину! Документи необхідно відправляти за адресою: Україна, 03186 м. Київ, вул. авіаконструктора Антонова 5-б, офіс 712, ТОВ "ПРЕМІЯ "ДИВО-ДИТИНА" .

Перейти до спискуВерсiя для друку

    Телефон для звернення громадян

   (044) 279-12-40

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00