Головна  →  Новини  →  30 листопада 2019

Всесвітній день боротьби зі СНІДом — «Не дамо СНІДу шанс»

 

Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

В Україні, за даними Центру громадського здоров'я МОЗ, з 1987 року офіційно зареєстровано 341 084 випадки ВІЛ-інфекції серед громадян, зокрема 114 487 випадків захворювання на СНІД і 49 751 випадок смерті від захворювань, зумовлених СНІДом. Найбільш ураженими ВІЛ-інфекцією регіонами є Одеська, Дніпропетровська, Миколаївська, Київська та Чернігівська області, а також м. Київ.

Ми підтримуємо важливість теми здоров‘я наших киян та тему ВІЛ/СНІД зокрема! Тож закликаємо кожного, до Всесвітнього дня боротьбі зі СНІДом, згадати про своє здоров‘я та долучитися до спеціальних заходів. Обізнать про проблему вже наближає нас до її рішення.

 

Саме тому, Департаментом молоді та спорту 24 листопада 2019 року в Колонній залі Київської міської ради було проведено акцію «Не дамо СНІДу шанс», в рамках якої столична молодь прослухала курс лекцій щодо безпечної поведінки та формування здорового способу життя, а також пройшли експрес тестування на ВІЛ/СНІД. Берегти своє життя молодь закликали відомі зірки шоу-бізнесу!

Ставстеся до себе відповідально та пам'ятайте про своє зров'я!

ВІДЕО

Перейти до спискуВерсiя для друку

      

  

Телефон для звернення громадян

 (044) 279-12-40 

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00