КМДА Київська міська державна адміністрація


4 грудня 2019

Відкриття оновленого легкоатлетичного манежу у Дніпровському районі міста Києва

Відкриття оновленого легкоатлетичного манежу у Дніпровському районі міста Києва

Cьогодні відбулося урочисте відкриття оновленого легкоатлетичного манежу у Дніпровському районі міста Києва. Цей надзвичайно важливий спортивний об’єкт відкриє нові можливості для спортсменів та стане однією з найкращих тренувальних баз в Україні.

Голова Київської міської держаної адміністрації Віталій Кличко привітав спортсменів та урочисто передав ключі від манежу Олімпійській призерці Юлії Левченко та Заслуженому тренеру Ураїни Володимиру Федорцю.

Яскраву шоу-програму киянам подарували вихованці Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв разом з найкращим дитячо-юнацьким спортивним школам столиці.

Після реконструкції манеж має сучане обладняння і може претендувати на сертифікацію для проведення національних та міжнародних змагань. До цього там тренувались олімпійці, члени національних збірнх та інші відомі спортсмени, а після відкриття до них зможуть приєднатися усі бажаючі школярі та кияни, що займаються оздоровчою фізкультурою та любительським спортом.

Як зазначили у КП «Житлоінвестбуд», будівля манежу тепер є енергоощадною та має сучасні системи вентиляції та опалення. Середнє навантаження – 400 осіб на годину, а в пікові години після обіду зможуть тренуватися до 2 тисяч осіб.

Територія манежу відкрита для усіх бажаючих з 6 ранку до 22 години вечора.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.