КМДА Київська міська державна адміністрація


20 грудня 2019

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ МОЛОІЖНИХ ТА ДИТЯЧИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ 2020

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ МОЛОІЖНИХ ТА ДИТЯЧИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ 2020

 

Нарешті, став відомий перелік громадських організацій, які отримають фінансову підтримку на реалізацію проєктів для дітей та молоді міста Києва у 2020 році.

19 грудня 2019 року в приміщенні Департаменту молоді та спорту за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 12 відбулось фінальне засідання конкурсної комісії з розгляду проєктів розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету міста Києва у 2020 році (протокол засідання конкурсної комісії ТУТ).

Отже, результатом багатомісячної роботи стало 35 проєктів для дітей та молоді на загальну суму 2 112 000,00 грн., а саме:

! ДО УВАГИ УСІХ ПЕРЕМОЖЦІВ !

До 10 січня 2020 року надати інформацію Департаменту молоді та спорту виконавчого органу
Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) чи буде на проєкт, який став переможцем конкурсу, надаватися фінансова підтримка іншими організаторами конкурсів за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів та прийняте рішення щодо вибору одного організатора конкурсу, від якого будуть отримувати фінансування (форма листа – повідомлення ТУТ ).При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.