Головна  →  Новини  →  22 січня 2020

Резкльтати відкритого чемпіонату міста Києва з веслування на ергометрах і загальної фізичної підготовки з веслування академічного серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

Резкльтати відкритого чемпіонату міста Києва з веслування на ергометрах і загальної фізичної підготовки з веслування академічного серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

18-19 січня 2020 року відбувся Відкритий чемпіонат міста Києва з веслування на ергометрах і загальної фізичної підготовки з веслування академічного серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

В змаганнях взяло участь 409 спортсменів, з таких спортивних шкіл, як: Київський спортивний ліцей-інтернат, дитячо юнацька спортивна школа "Буревісник", дитячо-юнацька спортивна школа "Київ", дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич", Олімпійський колледж ім. І.Піддубного, Київська міська школа вищої спортивної майстерності, Державна школа вищої спортивної майстерності, а також спортсмени з Вінницької та Київської областей. Спортсменів було нагороджено дипломами, медалями та призами.

В категорії юніори отримали перемогу:
Золото - Якобчук Богдан, тренер Кот Ф.Є. (дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич");
Срібло - Якобчук Данило, тренер Кот Ф.Є. (дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич");
Бронза - Ціцірський Андрій , тренер Захаров Ю.Ю. (дитячо-юнацька спортивна школа"Буревісник").
В категорії юніорки отримали перемогу:
Золото - Дзюба Анастасія, тренери Тимко К.І., Васильєв А.І. (Київський спортивний ліцей -інтернат, дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник");
Срібло - Мамонтова Ірина, тренер Кроль І.А. (дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич");
Бронза - Гарбарук Катерина, тренер Кроль І.А. (дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич").

В категорії юнаки 2004-2005 р.н. отримали перемогу:
Золото - Кіреєв Ілля, тренери Корольов В.М., Яхіменко О.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник");
Срібло - Клименко Андрій, тренери Сліпченко А.П., Сліпченко Т.Н. (дитячо-юнацька спортивнашкола "Славутич");
Бронза - Понамарьов Вадим, тренери Кушніренко Є.В., Потабенко В.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник").
В категорії дівчата 2004-2005 р.н. отримали перемогу:
Золото - Варварин Андріана, тренери Горовой О.І., Кукуріка Н.О. (Київський спортивний ліцей- інтернат, дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник");
Срібло - Елефтеріаді Вікторія, тренери Сліпченко А.П., Горовой О.І. (Київський спортивнийліцей - інтернат, дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич");
Бронза - Нечипоренко Поліна, тренери Горовой О.І., Кукуріка Н.О. (Київський спортивний ліцей - інтернат, дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник").

В категорії юнаки 2006-2007 р.н. отримали перемогу:
Золото - Харченко Микола, тренер Топалова Н.М. (м. Ладижин, Вінницька обл.);
Срібло - Дзіковський Гліб, тренери Сівко С.В., Заходайло О.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник");
Бронза - Чиканов Ілля, тренери Чиканов С.О., Чиканова О.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Київ").
В категорії дівчата 2006-2007 р.н. отримали перемогу:
Золото - Кузьменко Таміла, тренер Кроль І.А. (дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич");
Срібло - Сударенкова Любов, тренери Чиканов С.О., Чиканова О.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Київ");
Бронза - Мигашко Катерина, тренер Бурей М.С. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник").

В категорії юнаки 2008 р.н. та молодше отримали перемогу:
Золото - Томковид Данило, тренери Борецький Є.М., Блищик М.П. (дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич");
Срібло - Захаров Ярослав, тренер Захаров Ю.Ю. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник");
Бронза - Горюшин Іван, тренери Майстренко С.А., Блищик М.П. (дитячо-юнацька спортивна школа
"Славутич");

В категорії дівчата 2008 р.н. та молодше отримали перемогу:
Золото - Мартинова Анастасія, тренери Козир Л.І., Козир К.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник");
Срібло - Коломієць Єлізавета, тренер Топалова Н.М. (м. Ладижин, Вінницька обл.);
Бронза - Деремука Катерина, тренер Бут К.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Регата");

В категорії чоловіки отримали перемогу:
Золото - Гололобов Віталій, тренери Борецький Є. М., Файвишевський В.І.;
Срібло - Проненко Георгій, тренер Кирилова Р.С. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник");
Бронза - Климов Сергій, тренери Борецький Є. М., Файвишевський В.І.;

В категорії чоловіки легка вага отримали перемогу:
Золото – Висоцький Олександр, тренери Кушніренко Є.В., Потабенко В.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник");
Срібло – Яхнієнко Владислав, тренер Яхнієнко О.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник");
Бронза – Кушніренко Едуард, тренер Потабенко В.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник").

В категорії жінки отримали перемогу:
Золото – Романеску Ілона, тренер Тимко К.І. (Київська міська школа вищої спортивної майстерності);
Срібло – Чеботарьова Світлана, тренер Кушніренко Є.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник");
Бронза – Васильєва Любов, тренери Чиканов С.О., Чиканова О.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Київ").

В категорії жінки легка вага отримали перемогу:
Золото – Коваль Яна, тренер Кроль І.А. (дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич");
Срібло – Криницька Анастасія, тренери Козир Л.І., Козир К.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник").

В категорії чоловіки –молодь отримали перемогу:
Золото – Мусієнко Костянтин, тренери Козир Л.І., Козир К.В. (дитячо-юнацька спортивна школа "Буревісник");
Срібло – Михайленко Ілля, тренер Довгань М.А. (Київський спортивний ліцей – інтернат, дитячо-юнацька спортивна школа "Регата");
Бронза – Марчук Андрій, тренери Борецький Є.М., Блищик М.П. (дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич", Олімпійський коледж ім. І. Піддубного );

В категорії жінки-молодь отримали перемогу:
Золото – Шпунтова Марина, тренери Корольов В.М., Тимко К.І. (дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич");
Срібло – Гончар Анастасія, тренери Тимко К.І., Васильєв А.І. (Київська міська школа вищої спортивної майстерності);
Бронза – Петроченко Катерина, тренери Корольов В.М., Тимко К.І. (дитячо-юнацька спортивна школа "Славутич");

В категорії ветерани отримали перемогу:
Золото – Терешина Олена та Кравченко Андрій.


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЗМАГАНЬ, А ТАКОЖ ЇХ ТРЕНЕРІВ-ВИКЛАДАЧІВ!
Бажаємо перемоги на чемпіонатах України та міжнародних змаганнях!

Перейти до спискуВерсiя для друку

      

  

Телефон для звернення громадян

 (044) 279-12-40 

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00