КМДА Київська міська державна адміністрація


6 лютого 2020

Відгуляли фестиваль

Відгуляли фестиваль

Сьогодні , 06 лютого 2020 року у Київському кооперативному інституті бізнесу та права (м. Київ, вул. Ломоносова, 18) відбувся Молодіжний фестиваль української культури.

Спільними зусиллями Департаменту молоді та спорту, Київського кооперативного інституту бізнесу та права і Громадської організації «Юкрейн Інновейш» організовано справжнє свято української культури, традицій та духовного виховання.

В рамках заходу було організовано роботу творчих майстерень «Український сувенір», «Українське намисто», «Підкова на щастя», творча майстерня із приготування вареників. Усі поробки, які виготовили учасники заходу будуть передані до одного з дитячих будинків м. Києва. Особливо вразили виступи творчих молодіжних колективів. Гостями фестивалю стали: Народний камерний оркестр та Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош» Львівського національного університету ім. Івана Франка; квінтет «Аксіос», фольклорний колектив «Веретенце» Київського кооперативного інституту бізнесу і права, творчий колектив Інституту військово – Морських сил Національного університету «Одеська морська академія» та багато інших.

Фото можна переглянути за посиланням

Нагадаємо, що проєкт «Молодіжний фестиваль української культури» є одним із переможців Міського конкурсу проєктів молодіжних та дитячих громадських організацій для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету міста Києва у 2020 році.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.