КМДА Київська міська державна адміністрація


19 травня 2020

Результати прийому конкурсних пропозицій, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету міста Києва у 2021 році

15 травня 2020 року завершився прийом конкурсних пропозицій для участі у Міському конкурсі з визначення проєктів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету міста Києва у 2021 році.

Отже, ми отримали 53 проєкти від громадських організацій на загальну суму 6 917 238,80 грн.
Очікуване фінансування від Департаменту молоді та спорту 4 679 511,80 грн.

З переліком проєктів, що надійшли для участі у Міському конкурсі 2021 можна ознайомитись ТУТ.

Нагадуємо, що конкурс проводиться у три етапи.
На першому етапі конкурсу члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють конкурсні пропозиції за такими критеріями:
- відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним Департаментом молоді та спорту;
- відповідність загально міському рівню реалізації проекту.

На другому етапі конкурсу проводиться відкритий захист конкурсних пропозицій.

На третьому етапі конкурсу члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють шляхом проставлення балів від 0 до 5 конкурсні пропозиції за критеріями:
- відповідність проекту його меті;
- реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів та результативних показників реалізації проекту;
- очікувана ефективність використання бюджетних коштів (співвідношення кошторису витрат, необхідних для реалізації проекту, та очікуваних результатів реалізації проекту; рівень кадрового та матеріально- технічного забезпечення, необхідного для реалізації проекту, досвід провадження діяльності у відповідній сфері)

Конкурсна комісія на своєму засіданні підсумовує результати оцінки конкурсних пропозицій, складає рейтинг конкурсних пропозицій.

Протягом 15 робочих днів після затвердження місцевого бюджету на 2021 рік конкурсна комісія на підставі рейтингу конкурсних пропозицій та в межах передбаченого обсягу фінансування приймає рішення щодо визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для реалізації кожного проекту.

Отже, засідання конкурсної комісії, щодо визначення переліку організацій, які будуть допущені до відкритого захисту відбудеться 27 травня 2020 року о 12.00 на платформі ZOOM.

Інформація про результати засідання конкурсної комісії буде опублікована на сайті Департаменту. Слідкуйте за новинами!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.