Головна  →  Новини  →  12 серпня 2020

Вітаємо вас зі святом, присвяченому молоді всього світу

Вітаємо вас зі святом, присвяченому молоді всього світу

Традицію щорічного святкування започатковано у 1999 році за підтримки Генеральної Асамблеї рекомендацій Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді «Про проголошення 12 серпня Міжнародним днем молоді».

Цей день закликає нагадати про важливу роль молодого суспільства в розвитку та шануванні світу. Він існує, щоб помічати та враховувати голоси, дії та ініціативи молоді в культурній, соціальній, політичній та інших
важливих сферах життя.

Тема Міжнародного дня молоді 2020 року «Залучення молоді в глобальні дії» спрямована на те, щоб виділити засоби, якими участь молоді на місцевому, національному та глобальному рівнях збагачує національні та
багатосторонні інститути і процеси.
Ми впевнені, що саме ваша творча уява, налаштованість на максимальний результат, енергія і успіхи, яких нині уже досягнуто – гарантія стрімкого розвитку і процвітання нашого міста й усієї країни.

Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Бажаємо вам успіхів, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа й тіло. Нехай збуваються всі ваші мрії та реалізуються найсміливіші плани! Адже, своїми активними зусиллями ви допомагаєте нам розвивати та прикрашати наше місто з кожним днем все більше, за що ми безмежно вдячні вам.

Перейти до спискуВерсiя для друку

    Телефон для звернення громадян

   (044) 279-12-40

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00