Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2020

Вітаємо із Днем визволення України від німецько-нацистських загарбників

Вітаємо із Днем визволення України від німецько-нацистських загарбників

Наша країна має багату історію, насичену різноманітними подіями. У державному календарі є багато національних свят та пам’ятних дат, які щороку ми відзначаємо та шануємо. Сьогоднішній день, 28 жовтня, Україна відзначає важливу дату у своїй історії — День визволення від фашистських загарбників.
Це національне свято, що пов’язане з вигнанням військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009  року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від німецько-нацистських загарбників, вшанування героїчного подвигу та жертовності українського народу у Другій світовій війні».

За мир українці сплатили надзвичайно високу і страшну ціну – близько 9 мільйонів життів наших земляків, сотні розбитих родин та понівечених доль, адже воєнні дії під час Другої світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року.

Саме тому ми, українці, повинні пам’ятати героїв, які боротьбою, самовідданістю сприяли вигнанню нацистів з території нашої держави. У серці кожного з нас живе пам’ять про внесок наших героїв у спільну перемогу. 

Перейти до спискуВерсiя для друку

    Телефон для звернення громадян

   (044) 279-12-40

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00