Головна  →  Новини  →  13 листопада 2020

У Києві стартував «Фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю»

У Києві стартував «Фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю»

11 листопада 2020 року у місті Києві стартував проєкт – переможець міського конкурсу проєктів молодіжних та дитячих громадських організацій Фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю, громадської організації «Скаутська просвітницька організація міста Києва «СПОК».

Фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю - це реальна можливість для його учасників розкрити свій потенціал, обмінятися досвідом, відчути себе творчою частиною суспільства.

У фестивалі беруть участь 300 обдарованих дітей та молоді з інвалідністю з десяти районів міста, які змагаються в 10 номінаціях. За традицією у журі фестивалю запрошена мистецька еліта.

Проведення фестивалю – соціокультурна практика, що може допомогти сформувати правильну суспільну думку про людей з інвалідністю, без стереотипів «героїзму», та «жалю». Окрім цього цей захід є яскравим інструментом для створення нових форм, внесення позитивних змін у суспільну свідомість.

Отож, запрошуємо усіх до участі. Контакт особа Президент Громадської організації «Скаутська просвітницька організація міста Києва «СПОК» Юлія Ніколайчук 067 770 77 70 або на електронну пошту nosu@ukr.net.

! Усі заходи в рамках проєкту, реалізовуються із дотриманням карантинних вимог!

Перейти до спискуВерсiя для друку

Телефон для звернення громадян

   (044) 279-12-40

Електронна адреса

sports@kyivcity.gov.ua

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00