Головна  →  Новини  →  30 листопада 2020

Запрошуємо долучитись до Культурно-мистецької акції до Дня Гідності «Дзвони пам’яті»

30 листопада 2020 року Український центр розвитку культур «Єднання» за підтримки Департаменту молоді та спорту м. Києв здійснює підготовку та проведення Культурно-мистецької акції до Дня Гідності «Дзвони пам’яті».

Метою заходу є прагнення донести молодому поколінню, що патріотизм складає найважливішу ціннісну основу будь-якого демократичного суспільства і виступає суттєвим внутрішнім мотивом для саморозвитку і розкриття всіх потенціальних соціальних можливостей в духовній, економічній і соціальних сферах життя суспільства. Вшанувати пам'ять загиблих героїв та сказати слова вдячності тим, хто вижим. Адже, нація, яка не пам’ятає своїх героїв, не має майбутнього. 

В рамках проведення культурно-мистецької акції візьмуть участь народні та заслужені артистів України, дитячі та юнацькі ансамблі, національні та заслужені колективи, провідні гурти України, серед яких:
- народна артистка України Леся Горова
- народна артистка України Світлана Мирвода
- заслужена артистка України Тетяна Школьна
- лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Владислава Чайка
- лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, солістка Українського академічного фольклорно-етнографічного  ансамблю "Калина" Наталія Похилько
- вихованці народної артистки України Л.Горової та ін.

У зв’язку із карантинними обмеженнями реалізацію проєкту «Культурно-мистецька акція до Дня Гідності «Дзвони пам’яті» буде здійснено у форматі онлайн на базі ДКЗК КАТУФ «Берегиня», концертна програма транслюватиметься на каналі ютюб за посиланням ТУТ

Запрошуємо усіх доєднатися до перегляду концертної програми Культурно-мистецької акції до Дня Гідності «Дзвони пам’яті» 30 листопада 2020 року о 15:00 год.

Партнери проекту: Державна агенція промоції культури України, Рада ветеранів АТО при КМДА, ДКЗК КАТУФ «Берегиня».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Телефон для звернення громадян

   (044) 279-12-40

Електронна адреса

sports@kyivcity.gov.ua

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00