Головна  →  Новини  →  29 січня 2021

Відзначення річниці бою під Крутами

Відзначення річниці бою під Крутами

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. 

Завдяки звитязі та сміливості українських вояків ворожий наступ, бій під Крутами став успішною оборонною операцією. Наступ переважаючих сил ворога було зупинено на декілька днів. У цей день в Крутах перебувало до 520 українських воякiв, юнакiв і студентiв при 16 кулеметах та з однією гарматою на залiзничнiй платформi.

Ця подія дала змогу представникам Української Народної Республіки підписати Брестський мирний договір із країнами Четверного союзу 9 лютого 1918 року. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин. 

І цього дня Департаментом молоді та спорту спільно з дитячими громадськими організаціями було вшановано пам’ять загиблих у цей день українців. Сміливість та жертовність крутянців зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут часто називають «першими кіборгами».

Перейти до спискуВерсiя для друку

Телефон для звернення громадян

   (044) 279-12-40

Електронна адреса

sports@kyivcity.gov.ua

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00