Головна  →  Новини  →  19 лютого 2021

Захід "Онлайн-реквієм вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні»

Захід "Онлайн-реквієм вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні»


До роковин розстрілів на Майдані спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України відбулось вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні.

Проведено захід «Онлайн-реквієм вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні».

Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили кожного з нас. Уже минуло сім років, а спогади настільки болючі, наче це все відбувалось вчора.

Кульмінацією заходу став спогад про найтрагічніший етап революції – події на Інститутській 18-20 лютого, в ході яких загинуло близько сотні протестувальників і кілька сотень людей було травмовано. Детально про події, які відбувались розповів Гонський Володимир Васильович - український громадсько-політичний діяч, науковець, публіцист, бард, ведучий найбільших патріотичних протестних акцій, зокрема Мовного майдану, Євромайдану, заслужений діяч мистецтв України.

Одним з Героїв Небесної сотні став зовсім молодий студент відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України Бережанського агротехнічного інституту – Голоднюк Устим Володимирович.

Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто пожертвував своїми життямизаради нашого світлого майбутнього.

Вічна слава Героям! І повага кожному, хто боровся і продовжує боротися за гідність і цілістність України.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Телефон для звернення громадян

   (044) 279-12-40

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00