Головна  →  Новини  →  1 березня 2021

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ДО СКАЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ МОЛОДІЖНИХ ТА ДИТЯЧИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ 2022!

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ДО СКАЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ МОЛОДІЖНИХ ТА ДИТЯЧИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ 2022!

У зв'язку з тим, що до Депарптаменту молоді та спорту надійшла не достатня кількість пропозицій до складу конкурсної комісі з розгляду проєктів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету міста Києва у 2022 році, прийнто рішення подовжити термін подання таких пропозицій!

Отже, запрошуємо до складу зазначеної комісії представників інститутів громадянського суспільства, наукових установ, і фахівців у сфері молодіжної політики, які мають відповідний досвід та кваліфікацію. 

Пропозиції приймаються до 16.00 год. 01 квітня 2021 року на електронну пошту molodizhka@ukr.net з позгначкою "Конкурсна комісія 2022" та за адресою: м. Київ, б-р Шевченка, 3 (вхід через арку, цокольне приміщення) на офіційному бланку організації (у разі наявності) з підписом керівника організаці, яку представлятиме член конкурсної комісії, із зазначенням наступної інформації: 

Прізвище, ім’я, по батькові члена конкурсної комісії

Місце роботи, посада члена конкурсної комісії

Найменування організації, яку представляє член конкурсної комісії, із зазначенням коду ЄДРПОУ інституту громадянського суспільства

1.

 

 

 

 

 

 

Додаткова інформація за телефоном: 044 235 32 00

 

Файл документа: форма заяви.doc

Перейти до спискуВерсiя для друку

    Телефон для звернення громадян

   (044) 279-12-40

Звернення приймаються щопонеділка
з 11:00 до 12:00