Головна  →  Новини  →  17 березня 2021

ЗМАГАННЯ «СНАЙПЕР СТОЛИЦІ», ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ДОБРОВОЛЬЦЯ

ЗМАГАННЯ «СНАЙПЕР СТОЛИЦІ», ПРИСВЯЧЕНІ ДНЮ ДОБРОВОЛЬЦЯ

   

Сьогодні, 17 березня 2021, Департаментом молоді та спорту спільно з ГО «Київська міська організація Товариства сприяння обороні України», навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти в м. Києві та Київським міським військовим комісаріатом було проведено відкриті змагання з кульової стрільби, присвячених Дню добровольця, «Снайпер столиці» серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва.

Подія відбулася в стрілецькому тирі Київського міського ліцею ім. Івана Богуна з метою національно-патріотичного учнівської молоді, які є майбутніми захисниками нашої держави.

Захід розпочався з вшанування пам’яті героїв та покладання квітів біля пам’ятника ліцеїстам, які загинули під час українсько-російської війни на Сході України. Директор Департаменту, Юлія Миколаївна Хан, зазначила, що проведення таких духовно-моральних та громадсько-патріотичних заходів є надзвичайно важливим у наше сьогодення, адже це шлях до формування ціннісних орієнтирів та громадянської свідомості на прикладах героїчної боротьби українців за свою країну.

У змаганнях взяли участь 80 учасників. Сформовані команди представляли заклади професійно-технічної освіти м. Києва, які пройшли відповідний інструктаж із заходів безпеки при стрільбі з пневматичної (малокаліберної) гвинтівки.

Юлія Миколаївна Хан також долучилася до патріотичного заходу, показавши гарний результат кульової стрільби.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Телефон для звернення громадян

   (044) 279-12-40

Електронна адреса

sports@kyivcity.gov.ua

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00