КМДА Київська міська державна адміністрація


21 квітня 2021

РЕЗУЛЬТАТИ ПРИЙОМУ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ 2022

РЕЗУЛЬТАТИ ПРИЙОМУ КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ 2022

Друзі!

16 квітня 2021 року об 16.00. завершився прийом конкурсних пропозицій для участі у Міському конкурсі з визначення проєктів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету міста Києва  у 2022 році.

 Отже, ми отримали 70 проєктів від громадських організацій на загальну суму 9 189 275,05 грн.

Очікуване фінансування від Департаменту молоді та спорту  6 309 856,35 грн.       

І це рекордна кількість проєктів за останніх 10 років!

Наразі триває юридична експертиза та відповідність законодавству документів організацій, що зголосилися брати участь у Міському конкурсі.

З переліком проєктів, що надійшли для участі у Міському конкурсі 2022 можна ознайомитись ТУТ.

Нагадуємо, що конкурс проводиться у три етапи.

На першому етапі конкурсу члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють конкурсні пропозиції за такими критеріями:

відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним Департаментом молоді та спорту

відповідність загально міському рівню реалізації  проєкту.

На другому етапі конкурсу проводиться відкритий захист конкурсних пропозицій.

На третьому етапі конкурсу члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють шляхом проставлення балів від 0 до 5 конкурсні пропозиції за критеріями (відповідність проєкту його меті; реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів та результативних показників реалізації проєкту; очікувана ефективність використання бюджетних коштів (співвідношення кошторису витрат, необхідних для реалізації проєкту, та очікуваних результатів реалізації проєкту; рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для реалізації проекту, досвід провадження діяльності у відповідній сфері) та за результатами оцінювання складається  рейтинг конкурсних пропозицій.

 Протягом 15 робочих днів після затвердження місцевого бюджету на 2022 рік конкурсна комісія на підставі рейтингу конкурсних пропозицій та в межах передбаченого обсягу фінансування приймає рішення щодо визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для реалізації кожного проєкту.

 Інформацію про усі засідання конкурсної комісії та його результати буде опубліковано на сайті Департаменту молоді та спору  https://dms.kievcity.gov.ua та у соціальній мережі Facebook.

 Слідкуйте за новинами!!!!

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.