A+
  • Стара версія
Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
офіційний вебпортал

Результати чемпіоната України з боротьби самбо серед юнаків, дівчат, юніорок, юніорок та бойового розділу самбо

Опубліковано 05 лютого 2019 року о 14:54
фото

В м. Херсон відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків, дівчат, юніорок, юніорок та бойового розділу самбо.

Спортсменів з 22 регіонів України гостинно прийняв універсальний зал Херсонського вищого училища фізичної культури.
У складі київської збірної в змаганнях прийняли участь 112 спортсменів.

На протязі трьох днів спортсмени виборювали право увійти до складу збірної країни, яка в квітні захищатиме кольори українського прапору на чемпіонаті Європи.

За результатами змагань перше місце у командному заліку здобула команда м. Києва, а четверо киян безумовно ввійшли до складу збірної команди України, а саме:
Перехрест Анастасія - 52кг;
Перехрест Руслана - 56кг;
Новицька Катерина - 44кг;
Ахалая Саломе - 72кг.

В бойовому розділі самбо перше місце здобули - Чорний Володимир - 48 кг, Лупінов Ілля – 90 кг та Панюхно Євгеній - +100кг.
Решта чемпіонів і призерів візьмуть участь у підготовчому зборі де і буде остаточно визначений склад команди.