КМДА Київська міська державна адміністрація


22 липня 2021

Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за підтримки Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) проводять Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Основною метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання, зокрема шляхом заохочення до науково-дослідної роботи з проблематики соціального відповідального ведення бізнесу. 

До участі в Конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти, аспіранти та молоді вчені України (віком до 35 років включно). 

Для участі у Конкурсі, конкурсант подає: 1) конкурсну роботу; 2)  заявку на участь в Конкурсі (в довільному форматі); 3) відскановану копію підписаної рецензії наукового керівника (якщо конкурсант не має наукового ступеню). 

Вимоги до оформлення конкурсної роботи: 

  • обсяг – 5-10 сторінок при форматі сторінки А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова; 
  • поля: верх, низ та праве – 20 мм, ліве – 25 мм; 
  • шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal; 
  • перший рядок – (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по правому боку) прізвище та ініціали автора, другий рядок – (шрифт курсив, вирівняний по правому боку) курс навчання та заклад вищої освіти або наукова установа; 
  • наступний абзац – (шрифт напівжирний всі прописні літери, вирівняний по центру) назва конкурсної роботи; далі – текст роботи, що вирівняний по ширині з відступом зліва  1,5 см.

Робота має бути виконана самостійно та на відповідному науковому рівні. 

Мова роботи – українська.

 

Термін подання конкурсних робіт - до 30 вересня 2021 року.

Контактні особи від організаційного комітету Конкурсу:

-        Сошников Антон Олександрович (тел.+380955031091, ел. адреса: uccplec@gmail.com),

-        Санченко Алевтина Євгенівна (тел.+ 380973785236, ел. адреса: alla.sanchenko@gmail.com).

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.