Головна  →  Новини  →  17 вересня 2021

Фестиваль спорту, гри та здоров'я "Моя гра"

Молодіжна громадська організація “Новий формат” у партнерстві з Молодіжною громадською організацією "Молодіжне Об’єднання "Скаути Києва" та НСК "Олімпійський" запрошує взяти участь у Фестивалі спорту, гри та здоров’я "Моя Гра", який реалізується за підтримки Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради.
 
Мета фестивалю - залучення дітей, підлітків та молоді до занять фізичною культурою та активними видами спорту, в тому числі й нестандартними, введення в широкий обіг користування в дитячому та молодіжному середовищі ігрових технологій різного формату.
 
У програмі фестивалю: 
- ігрові дитячі майданчики;
- спортивні майданчики з різних направлень для усіх учасників фестивалю (футбол, флорбол, фрісбі, єдиноборства, бокс, теніс, петанк, регбі);
- майданчик фітнесу та танців;
- чемпіонат з настільних ігор;
- показові виступи та відкриті тренування;
- катання на роликах, скейтах, самокатах;
 - спортивні естафети.
 
Фестиваль спорту, гри та здоров’я "Моя Гра" - створений для розвитку та популяризації спорту в місті Києві, залучення мешканців міста до занять фізичною культурою і масовим спортом, популяризації здорового способу життя,підтримки дружніх відносин між спортивними клубами та громадськими організаціями спортивного профілю.
 
Фестиваль спорту, гри та здоров’я «Моя Гра»- це простір, що об'єднує майданчики з різних видів спорту, ігрові майданчики для гостей заходу будь-якого віку і рівнів фізичної підготовленості. Кожен бажаючий зможе не тільки спостерігати за тим, що відбувається, а й взяти безпосередню участь в спортивній дії під керівництвом професійних інструкторів.
 
 
Фестиваль відбудеться 19 вересня, з 12:00
Місце проведення: алея здоров'я Національного спортивного комплексу "Олімпійський"
ВХІД ВІЛЬНИЙ!
Перейти до спискуВерсiя для друку

Телефон для звернення громадян

   (044) 279-12-40

Електронна адреса

sports@kyivcity.gov.ua

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00