КМДА Київська міська державна адміністрація


9 квітня 2019

У Київському університеті ринкових відносин відзначили Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я

У Київському університеті ринкових відносин відзначили Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я
06 квітня у Київському університеті ринкових відносин відзначили Міжнародний день спорту та Всесвітній день здоров’я.
За сприянням відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відбулася зустріч студентів зі спортсменами України.

Серед запрошених гостей були Яловчак Тетяна, перша рекордсменка семи найвищих вершин гір, семи континентів світу; Захаренко Галина – майстер спорту з гандболу, тренер жіночої команди дівчат з футболу СК «Вишневий» та її команда. Удовиченко Андрій, член хокейної збірної команди «Žilina» (Словакія), до речі, студент ІІ курсу Київського університету ринкових відносин; Бурлій Олександр та Грабовський Олександр, члени збірної баскетбольної команди з баскетболу Таращанського Державного коледжу.
Знаковою подією для присутніх була розповідь та мультиплікаційний супровід Яловчак Тетяни про альпіністську кар’єру. Підкорення семи найвищих вершин світу спортсменка здійснила всього за п’ять років і дев’ять місяців. Для присутніх були запропоновані вправи на визначення ритму життя із 20 питань за результатами яких учасники були відзначені сертифікатами. Студенти Коледжу та Університету презентували для присутніх свої ЕСЕ щодо обраних ними професій українською та англійською мовами.
Підбиваючи підсумки тренінгу спортсмени зазначили, що здоровий спосіб життя для молоді- це інвестування в своє майбутнє. Студентський актив до Міжнародного дня спорту урочисто відкрив шаховий турнір на перехідний кубок ректора університету.

   При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.