КМДА Київська міська державна адміністрація


12 квітня 2019

17 квітня о 10:00 (середа) відбудеться прес-брифінг, під час якого буде покладено старт конкурсу бізнес-планів серед студентів «Студентська бізнес ініціатива».

17 квітня о 10:00 (середа) відбудеться прес-брифінг, під час якого буде покладено старт конкурсу бізнес-планів серед студентів «Студентська бізнес ініціатива».

Конкурс ініційовано Департаментом молоді та спорту спільно з компанією Pro Capital Investment, яка входить до інвестиційного холдингу Pro Capital Group та є одним з лідерів на ринку бізнес-планування, інвестиційного консалтингу для малого і середнього бізнесу України.

☝️ На переможця конкурсу чекає цінний приз – стипендія імені видатного українського економіста М. Туган-Барановського для розвитку та поглиблення знань у галузі економіки.

Спікери:
• Директор Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) – Вадим Гутцайт;
• керуючий партнер компанії Pro Capital Investment – Антоніна Кутова;

Передбачено онлайн-трансляцію брифінгу на сторінці Департаменту молоді та спорту в мережі Facebook. Також передбачено онлайн-трансляцію прес-брифінгу на Youtube каналі Київської міської державної адміністрації.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх, прес-хол у кулуарах біля сесійної зали Київради.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.
Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу:
uizdpi@gmail.com
(у темі листа обов’язково зазначити назву події).

https://kyivcity.gov.ua/event/Event_17_kvitnya_vidbudetsya_pres-brifing_na_yakomu_startuye_konkurs_biznes-planiv_sered_studentiv_studentska_biznes_initsiativa.htmlПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.