A+
  • Стара версія
Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
офіційний вебпортал

Петро Пахнюк виграв срібло чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики, який проходив у Польщі

Опубліковано 16 квітня 2019 року о 14:24
фото

Київський гімнаст посів друге місце у вправах на брусах.

Киянин Петро Пахнюк (вихованець ШВСМ м.Києва, тренер Сартинський Г.Л.) став срібним призером чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у вправах на паралельних брусах. Він отримав оцінку 15,333 і поступився лише росіянину Микиті Нагорному 0,133 бала. Це нагорода стала для української збірної єдиною на цьому континентальній першості.

Лідер української збірної, киянин Олег Верняєв, який проходить відновлення після травми, став восьмим на брусах, а у вправах на коні зайняв 7-е місце (13,200).