Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
офіційний вебпортал

У Києві відбувся фінальний етап спартакіади «Здоровий киянин»

Опубліковано 04 листопада 2019 року о 12:44
фото

1-3 листопада,  за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА та Київського міського спортивно-фізкультурного товариства «Спартак»,  кращі команди сезону зійшлися у фінальному поєдинку VIII Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».

Протягом року у спартакіаді брали участь близько 60 команд із комунальної сфери, медицини, освіти, медіа та зв’язку. І завдяки високим здобутками 18 кращих команд вибороли місце у фінальних змаганнях. Вони випробовували свої сили у 7 видах спорту: футзал, волейбол, стрітбол (баскетбол 3х3), настільний теніс, армспорт, гирьовий спорт та шахи.

Переможців визначали як в особистому, так і в командному залі. Можемо привітати команду Департаменту освіти і науки КМДА із переможним першим місцем. Друге місце виборола команда Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я. Почесне третє місце посіла команда АТ «УКРТРАНСГАЗ».

Усі команди показали гарну підготовку, високі результати та головне – командний дух. Учасники на своєму прикладі довели, що спорт має тримати першість у житті нашого міста.

Вітаємо переможців та з нетерпінням чекаємо подальших змагань!